BYĆ RODZICEM. INSPIRACJE WYCHOWAWCZE.

49,00 zł
Brutto

Autorzy: Patrycja Filak, Amadeusz Ley

Oprawa miękka ze złoceniami 

Liczba stron: 176 

Wymiary: 140x205 mm

Wydanie pierwsze, 2019

Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata

Zbiór błyskotliwych, bardzo ważnych myśli na temat wychowywania, rodzicielstwa i życia codziennego. Poradnik dla rodziców napisany w duchu rodzicielstwa bliskości, w oparciu o pozytywną komunikację z dzieckiem, obalający szkodliwe mity wychowawcze.

Książka stworzona jako inspiracja dla rodziców. Znajdziesz w niej mnóstwo życiowych porad, które pozwolą Ci wychować mądre, odpowiedzialne i empatyczne dziecko.

Ilość


Inspiracje i myśli zawarte w tej książce mogą zostać wplecione w Twoją codzienność i być w niej wykorzystywane. Może być tak, że
wiele porad, które tutaj znajdziesz, będzie dla Ciebie oczywistością. Część z nich na pewno będzie wyzwaniem, a z niektórymi możesz się nawet nie zgadzać. To dobra okazja do przyjrzenia się swojemu podejściu do rodzicielstwa i relacji z dzieckiem. Do tej książki możesz wracać, kiedy tylko zechcesz, biorąc z niej, co chcesz, dla siebie, dla dziecka, dla najbliższych. Wiedz też, że niektóre inspiracje zawarte w tej książce mogą wydawać się sprzeczne z tradycyjnym podejściem, obalając szkodliwe mity rodzicielstwa.

Ten poradnik można czytać razem z rodziną czy z przyjaciółmi, zaglądać do niego w wolnych chwilach, aby się czymś zainspirować. Ta książka może być pretekstem, aby usiąść z bliskimi i czytając po kolei każdy cytat, prowadzić długie rozmowy o Waszych doświadczeniach, zwyczajach, marzeniach… po prostu o życiu.

Jesteśmy pewni, że taka forma krótkich zdań i myśli pozwoli Ci małymi krokami zbliżać się do celu, jakim jest wychowanie silnego, dobrego i pewnego siebie człowieka oraz stworzenie wyjątkowej relacji pełnej zrozumienia, szacunku i miłości.